1142 Etsningar
6 st, Kina. Motivet: ca 7x6 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 2 november 2020 -
6214 Etsning
4 st, Kina. Signerad. Motivet: 31x21cm
Såld: 3.600 kr
Såldes den 19 oktober 2020 -
8417 Färgetsning
Nils G Stenqvist, Kina VIII, 53/295, 21 x 12
Såld: 450 kr
Såldes den 14 februari 2005
Föremål som liknar etsning Kina
- Träfflista
- alla
- Visa alla